Nástěnné rampy - Flídr medical
Domů/Oblasti použití

Oblasti použití

 

Zdravotnictví

 

Naše společnost je českým výrobcem a dodavatelem zdravotnických prostředků pro místnosti lůžkových pokojů, operačních sálů, JIP, ARO, a všude tam, kde jsou obdobné nároky na přenos plynných a elektrických médií do prostoru lůžek. Zajišťujeme dodávky, montáže a projekce kompletních rozvodů medicinálních plynů; plynové a elektrické revize; servis a kontroly zdravotnických prostředků a vyhrazených plynových zařízení dle platné legislativy.

Mezi naše zdravotnické prostředky patří terminální jednotky pro stlačené medicinální plyny a podtlak, nástěnné rampy, stropní mosty, atd. Na klíč dodáváme kompresorové a vakuové stanice, redukční tlakové stanice a ostatní zdroje medicinálních a technických plynů, včetně jednotek úpravy vzduchu a separace kondenzátu.

Průmysl, laboratoře

Společnost Flídr medical s.r.o. zajišťuje kompletně projekci, dodávku a montáž zařízení pro průmysl, laboratoře, farmacii a potravinářství. Na klíč dodáváme kompresorové a vakuové stanice, redukční tlakové stanice a ostatní zdroje technických plynů, včetně jednotek úpravy vzduchu a separace kondenzátu.