Nástěnné rampy - Flídr medical
Domů/Služby

Služby

Projekce

Zpracováváme kompletní projektové dokumentace rozvodů medicinálních a technických plynů (od dokumentace pro stavební povolení po dokumentaci skutečného provedení).

Výroba zdravotnických prostředků

Jsme český výrobce a dodavatel zdravotnických prostředků a výrobků pro zdravotnictví a průmysl. Zajištění vysoké kvality výrobků je naším hlavním cílem při získávání a udržení spokojených zákazníků.

Montáž potrubních rozvodů a zdravotnických prostředků

Provádíme montáž kompletních potrubních rozvodů, zdravotnických prostředků (vlastních i jiných výrobců), ukončovacích prvků, kompresorových a vakuových stanic pro zdravotnictví, farmacii, potravinářství a průmysl. Součástí dodávek potrubních rozvodů je připojení na veškeré zdravotnické prostředky, montáž a uvedení do provozu požadovaných zařízení, včetně veškerého příslušenství.

Revize

Provádíme revize a kontroly zdravotnických prostředků a vyhrazených plynových zařízení dle platné legislativy. Dále zpracováváme návody na obsluhu a provoz plynových zařízení, místní provozní řády, návrhy úprav zařízení dle platných norem a předpisů na vyhrazená plynová zařízení.

Servis

Provádíme záruční a pozáruční servis (odbornou údržbu a opravy) zdravotnických prostředků v souladu s pokyny výrobců, zákona č. 268/2014 Sb. o zdravotnických prostředcích a dalších právních předpisů. Dále provádíme pravidelné kontroly potrubních rozvodů a součástí potrubních rozvodů dle platné legislativy.