Flídr medical
Domů/O společnosti

O společnosti

Společnost Flídr medical s.r.o. byla založena a zapsána do obchodního rejstříku 5. záři 2014 jako sesterská společnost firem skupiny „FLÍDR“, kterou tvoří společnosti FLÍDR s.r.o., FLÍDR plast s.r.o. a FLÍDR energo s.r.o.

Areál společnosti

Naše společnost je českým výrobcem a dodavatelem zdravotnických prostředků pro místnosti lůžkových pokojů, operačních sálů, JIP, ARO, a všude tam, kde jsou obdobné nároky na přenos plynných a elektrických médií do prostoru lůžek. Dále zajišťujeme dodávky, montáže a projekce kompletních rozvodů medicinálních a technických plynů; plynové a elektrické revize; servis a kontroly zdravotnických prostředků a vyhrazených plynových zařízení dle platné legislativy.

Certifikace

Systém řízení jakosti ve společnosti Flídr medical s.r.o. je ve shodě s požadavky norem ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 13485. Společnost Flídr medical s.r.o. je členem Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků. Zajištění vysoké kvality výrobků a služeb je naším hlavním cílem při získávání a udržení spokojených zákazníků. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oblasti návrhu, montáže, zkoušek a servisu v oblasti zdravotnictví a průmyslu.


ZOBRAZIT VÍCE